O nas

Temat.net.pl to serwis z poradami na każdy temat. Dzięki różnorodnej tematyce artykułów i wysokiej wartości merytorycznej artykułów, temat.net.pl stanowi bogate źródło wiedzy i odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

Każda porada napisana jest w formie krótkiego artykułu, który właściciele innych serwisów lub stron www mogą umieścić na swojej stronie internetowej. Jedynym warunkiem jest zachowanie ewentualnych linków zawartych w artykule  oraz umieszczenie linku zwrotnego do źródłowego artykułu.

 

Korzyści dla internauty czytelnika:

Dzięki zróżnicowanej tematyce artykułów każdy internauta znajdzie tu coś dla siebie – nasz serwis jest zarówno dla automaniaków, kobiet w ciąży czy osbób szukających informacji biznesowych. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie, wyślij nam jego propozycję a w miarę możliwości spróbujemy na nie odpowiedzieć.

 

Korzyści dla internauty chcącego promować swoje strony www

Wszyscy wiemy, jak duże znaczenie w promocji stron www mają linki prowadzące do naszego serwisu temat.net.pl umożliwia napisanie artykułu praktycznie na dowolny temat – w każdym z takich artykułów można zamieścić nawet 3 linki wychodzące. W naszym serwisie każdy może zaproponować i dodać artykuł – warunkiem jest to, aby dana porada nie była zamieszczona w serwisie a artykuł spełniał wymagania jakościowe. Dzięki moderowaniu artykułów są tu tylko ciekawe informacje, co przekłada się na umieszczanie artykułów z naszego serwisu na innych stronach www.

 

Korzyści dla właścicieli innych stron i serwisów www

W naszym serwisie cały czas dodawane są wysokiej jakości artykuły. Dzięki temu, że bazujemy nie tylko na artykułach dodawanych przez internautów, ale również przez naszych redaktorów, właściciele lub administratorzy innych serwisów www z łatwością znajdą interesujący artykuł na swoją stronę www. Jedynym warunkiem skopiowania artykułu do swojego serwisu jest zachowanie ewentualnych linków zawartych w artykule oraz umieszczenie linku do źródłowego artykułu.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*