Rodzinny urlop pod namiotem

Jadąc nad morze, naszą największą bolączką jest odnalezienie odpowiedniego miejsca na nocleg. Trzeba dołożyć wiele starań, które mogą, ale nie muszą zakończyć się sukcesem. Rozwiązaniem problemów są namioty.

W dzisiejszych czasach ceny apartamentów drastycznie pną się w górę. Wiadomo, na turyście każdy chce zarobić i nie ma się co temu dziwić. Nie każdego stać natomiast na dwutygodniowy wyjazd dla całej rodziny i spędzenie go w drogim domu wakacyjnym. Nic straconego, tu pomocne okażą się namioty, z którymi wyjazd może okazać się jeszcze bardziej atrakcyjny niż ten spędzony w domku wypoczynkowym.

Jest z czego wybierać. Bogate oferty producentów namiotów

W zależności jak duża jest rodzina, tak duży trzeba wybrać namiot. Istnieją bowiem modele zarówno czteroosobowe jak i tylko przeznaczone dla jednej osoby. Posiadają „korytarzyk”, bądź od razu wchodzi się do głównej komory. Ile producentów – tyle modeli oraz wariantów, nie wspominając już o kolorystyce namiotów. Przy takim podejściu wyjazd nad morze stanie się na pewno dużo ciekawszy i tańszy. Dostarczy niezapomnianych wrażeń i wiele znajomości, gdyż obok nas na pewno ktoś rozbije namioty.

Koncept nowoczesnego, turystycznego namiotu nad którym pracowały firmy Telecom oraz Orange, wyposażony w panele solarne, zapewniające dostęp do energii elektrycznej oraz łączność z Internetem.

Atrakcje dla każdego!

Wtedy mamy możliwość poznania nowych osób, zorganizowania wspólnego ogniska czy zachęcenia do śpiewu i gry na gitarze. Na takim wyjeździe nie jesteśmy zamykani w czterech ścianach, więc każdą chwilę spędzamy wśród przyrody. Sprzyja to rozwojowi naszego organizmu, który uwalnia się od codziennego stresu. Oczywiście namioty mają swoje minusy, w czasie złej pogody nikt nie zapewni nam ogrzewania, a ognisko i tak zgaśnie pod wpływem lejącego się strumieniami deszczu.

Dlatego tak ważną rzeczą, zanim zaczniemy planować cały wyjazd, jest dobór odpowiedniego namiotu do warunków pogodowych, jakie możemy spotkać na wakacjach “pod gołym niebem”. Istnieje wiele poradników opisujących zakup namiotu i czynniki decydujące, czy dany model jest zły lub dobry. Pamiętajmy też, że fachowej porady udzieli nam z pewnością sprzedawca w sklepie turystycznym!