Jak zaplanować płeć dziecka

Wiele matek, gdy mają w planie drugie dziecko chce, aby było ono przeciwnej płci niż pierwsze. Wtedy przychodzi myśl jak zaplanować płeć dziecka. Na dzień dzisiejszy możliwości medycyny pozwalają nam na to, ale nie w 100%. Najwyższą skuteczność jaką osiąga się to 85%. Jest wiele metod, ale nie wszystkie są naturalne i dozwolone w Polsce. Metoda, która jest dostępna i w pełni legalna na całym świecie jest to metoda dietetyczna.

Zalety metody dietetycznej

– W pełni naturalna i nie ingeruję w genetykę,

– Wysoko skuteczna (około 70%),

– Bardzo prosta – wystarczy zmienić dietę.

Teraz przechodzimy do najważniejsze części artykułu, czyli co jeść, aby urodzić chłopca, a co jeść, aby urodzić dziewczynkę. Dietę należy zmienić przynajmniej kilka tygodni przed 6 – 7, niektóre źródła podają, że nawet pół roku przed. Jeżeli specjalnie nie spieszy ci się to zacznij ją stosować już 6 miesięcy przed. Jeżeli chcesz mieć dziecko płci męskiej musisz spożywać pokarmy bogate w sód i potas.

Co konkretnie jeść?

Dobrym pożywieniem są : ziemniaki, pomidory, ryby wędzone, owoce cytrusowe, banany, pietruszkę, pestki słonecznika, kiełbasa krakowska, marynaty i miętę. Jeśli twoim celem jest dziewczynka to musisz unikać pokarmów bogatych w sód i potas, a zamiast nich spożywać produkty bogate w wapń i magnez. Do nich należą: wszystkie produkty mleczne, soi, orzechy, fasola, brokuły, ryby, a także gruboziarniste kasze, figi, migdały i warzywa liściaste.

Warto wypróbować tą metodę bo nic na niej nie stracimy, a możemy zyskać znacznie więcej. Planowanie płci dziecka potraktuj jako dobrą zabawę, a nie sprawę życia i śmierci. Nie będziesz wtedy tak rozczarowana, jeżeli narodzi się dziecko przeciwnej płci.

Więcej artykułów na temat ciąży na stronie: http://www.babycare.net.pl/