Lody we Wrocławiu – lodziarnia Lovely

Wrocławska lodziarnia Lovely to wyjątkowe miejsce, gdzie można zjeść pyszne, ogromne porcje lodów naturalnych w przepysznych smakach. W ofercie Lovely znalazły się również desery lodowe, kawy mrożone oraz przepyszne gofry.

Lovely jest we Wrocławiu dopiero od maja tego roku, jednak lodziarnia już zdążyła zyskać sobie rzesze stałych klientów, którzy doceniają fakt, że porcje serwowane w lokalu są duże i pyszne oraz że każdego dnia mogą spróbować innego smaku, bowiem menu zmienia się tutaj każdego dnia. Do najbardziej znanych i lubianych smaków należą: słony karmel, Kinder niespodzianka oraz czekolada belgijska. Lovely regularnie poszerza jednak swoją ofertę o nowe smaki. Ostatnio pojawił się tutaj na przykład smak miętowo-truskawkowy, który szybko podbił podniebienia klientów.

Niewątpliwym atutem lodziarni jest również jej lokalizacja. Lovely mieści się w samym sercu wrocławskiego rynku. Możemy więc jednocześnie delektować się lodami i podziwiać piękną, zabytkową architekturę Wrocławia.

Na uwagę zasługuje również lokal, w którym mieści się lodziarnia. Na zewnątrz, jak i środku jest sporo miejsc by usiąść, a same wnętrza wprost zachęcają do zrobienia sobie zdjęć – są jasne, przestronne oraz nawiązują do modnego stylu skandynawskiego.

Lovely to więc idealne miejsce do spotkań – można tu odpocząć, zjeść coś pysznego oraz rozkoszować się tętniącym życiem Wrocławiem.

 

Category:

Share:

Our discussion have One comment

  1. Fajna lodziarnia. Super klimat i pyszne lody. Fajnie, że można sobie tutaj usiąść w ogródku i spoglądać na wrocławski rynek, ne którym zawsze dużo się dzieje.

Comments are closed.