Firma ochroniarska w Katowicach – jakie ma sposoby?

Firma Beta Security ISO znajdująca się w Katowicach świadczy usługi w zakresie fizycznej i technicznej ochrony osób i mienia już od 1998 roku.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć usługi w zakresie bezpieczeństwa i ochrony na najwyższym poziomie. Nieustannie rozwijamy się i wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które pozwoliły nam zostać prekursorami i liderami w zakresie Inteligentnych Systemów Ochrony w Polsce. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, mniejszymi przedsiębiorstwami jak i dużymi firmami, które wymagają najwyższego poziomu ochrony. 

Monitoring

Zapewnimy kompleksowy monitoring systemów alarmowych oraz monitoring wizyjny w Katowicach. Oferujemy Państwo najnowsze rozwiązania, które są gwarantem bezpieczeństwa. Montowane i kontrolowane przez nas systemy alarmowe są podstawą zabezpieczenia mienia przed włamaniami, napadami, pożarami, zalaniem czy innymi niespodziewanymi incydentami. Dzięki zastosowaniu naszego systemu monitoringu opartego na oprogramowaniu KRONOS zapewniamy całodobowe zdalne monitorowanie obiektów, maszyn, pojazdów czy ludzi. Prowadzony przez nas nadzór wizyjny oparty jest na czterech elementach, którymi są:

  • Wideo Patrol – usługa ta obejmuje całodobowe kontrolowanie systemów wizyjnych opartych na zestawie kamer przez operatora. W sytuacji, gdy system wykryje stan alarmowy, kamera przesyła tę informację do centrali, skąd operator może sprawdzić, co było przyczyną tego alarmu.
  • Wideo Weryfikacja – usługa realizowana w systemie całodobowym. Operator w sytuacji wystąpienia stanu alarmowego łączy się zdalnie z kamerami, aby sprawdzić zasadność alarmu. Następnie podejmuje czynności ochronne niezbędne w danej sytuacji, są to m.in. skierowanie do obiektu grupy interwencyjnej, powiadomienie Klienta, serwisu technicznego, straży pożarnej, pogotowia ratunkowego czy też policji.
  • Wideo Nadzór – całodobowy nadzór monitoringu w formie zdalnej, online przez wykwalifikowanego pracownika Całodobowego Centrum Ochrony (CCO).
  • Wideo Nadzór SOM (System Ochrony Mobilnej) – jest to usługa zdalnego nadzoru online monitorowanych obiektów w określonych godzinach lub całodobowo. Działanie usługi oparte jest o systemy SSWiN, SKD, DSO (SPG). System tego typu może być rozbudowany o takie systemy jak: wykrywanie ruchu, identyfikacja oraz odczytywanie tablic rejestracyjnych, zaawansowana analityka wideo twarzy, wizualne bariery i obszary, zliczanie osób i pojazdów oraz wykrywanie zabranych lub pozostawionych na miejscu przedmiotów. 

Zapewniamy także monitoring GPS, który zabezpiecza pojedyncze środki transportu, pojazdy, maszyny czy też przesyłki.  System ten zbiera na bieżąco wszystkie informacje na temat dokładnej lokalizacji, przebytej trasy oraz zachowania podczas trasy i postoju. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom ochrony pojazdów i maszyn, zarówno dla indywidualnego klienta jak i dla dużych korporacji posiadających sporą flotę pojazdów.

Montaż systemów alarmowych i kamer

Świadczymy również usługi związane z montażem i instalacją systemów alarmowych oraz kamer na chronionym obiekcie. Zapewniamy Państwu nowoczesne i sprawdzone rozwiązania, które zagwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa. Używane przez nas urządzenia marek: Ganz, Hikivision, Internec, Dahua to produkty wysokiej jakości, znane ze swojej niezawodności i precyzji pracy. Jesteśmy bezpośrednim importerem niektórych z oferowanych marek, dlatego mogą Państwo u nas liczyć na najlepsze ceny na rynku.

Ochrona fizyczna

Oprócz systemów alarmowych i monitoringu oferujemy także ochronę fizyczną, która stanowi bardzo ważny element bezpieczeństwa. Nasz zespół pracowników ochrony fizycznej to wykwalifikowane i odpowiednio przeszkolone osoby, które zapewnią Państwu najwyższy poziom ochrony. Ochronę fizyczną realizujemy w formie: ochrony stacjonarnej, patrolowej lub zdalnej. Nasz zespół podzielony jest na grupy, są to: ochrona SUFO (Specjalistyczna Uzbrojona Formacja Ochronna), ochrona przez KPOF (Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej), całodobowy pracownik centrum ochrony, Obsługa portierni i parkingów, ochrona imprez, ochrona osób indywidualnych oraz VIP.

Zabezpieczenia

Zajmujemy się montażem i instalacją inteligentnych systemów zabezpieczenia obiektów oraz systemów kontroli dostępu, które odpowiadają za ograniczanie dostępu do określonych pomieszczeń i sektorów dla osób nieuprawnionych. Nasza firma jest prekursorem we wdrażaniu nowoczesnych, inteligentnych zabezpieczeń jako ochrona mienia w Katowicach. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie montażu oraz projektowania wszelkich systemów zabezpieczeń. Zapewniamy również serwis oraz konserwację instalacji wykonanych przez naszą lub inną firmę.

Category:

Share: