Najmodniejsze propozycje obrączek ślubnych

Z jednej strony obrączki ślubne wybieramy na resztę życia. Nie wymieniamy ich co sezon, zdawać by się zatem mogło, że i trendy w tym względzie nie powinny ulegać zmianie. A jednak. Sezon ślubny 2020 przyniósł całkiem zaskakujące, ale i ciekawe trendy, z których młode pary chętnie korzystają. Jakie są zatem najmodniejsze obrączki ślubne w tym roku? Sprawdzamy!

Obrączki ślubne: najgorętsze trendy

Czarne obrączki

Taki rodzaj obrączek na pewno wciąż zaskakuje jeszcze wiele osób. Czarne obrączki z tytanu to biżuteria, która będzie pięknie wyglądać na palcu przez długie lata. Tytan to materiał, który jest wyjątkowo łatwy w pielęgnacji, nie są do tego konieczne specjalne, wyszukane środki. Obrączki w czarnym kolorze to doskonały wybór dla osób, które pragną, aby ich ślub był nietuzinkowy w każdym calu.

Obrączki minimalistyczne

To już trend ponadczasowy. Obrączki proste i bez zbędnych ozdób, które również mogą prezentować się pięknie. Obrączki minimalistyczne cenią sobie szczególnie panowie, podczas gdy panie decydują się w wersji minimalistycznej na jeden drobny kamień. Obrączki minimalistyczne mają najczęściej to do siebie, że są lekkie i cienkie, przez co optycznie wysmuklają dłonie.

Obrączka i pierścionek w duecie

Często można zobaczyć u kobiet pierścionek zaręczynowy, noszony na jednym palcu razem z obrączką. By to rozwiązanie było wygodniejsze, wprowadzono rozwiązanie, dzięki któremu oba te elementy tworzą spójną całość. Otóż istnieje możliwość wykonania w obrączce specjalnego wygięcia, dzięki któremu kamień z pierścionka przestaje przesuwać obrączkę.

Wyjątkowe obrączki ślubne z kamieniami znajdziesz w sklepie Ekokarat!

Kamienie szlachetne

Najpopularniejsze są podobno szafiry i diamenty, lecz warto zwracać uwagę także na inne kamienie. Równie godne uwagi są rubiny i szmaragdy, przy czym kamień szlachetny w obrączce wcale nie musi być tylko dyskretnym, ledwie zauważalnym oczkiem. Tyczy się to jednak głównie obrączek dla pań, panowie na ogół wybierają prostsze formy.

Różowe złoto

Obrączki wykonane ze złota w tym kolorze na ogół pozbawione są już dodatkowych ozdobników. Nic w tym dziwnego – w prostej formie prezentują się wystarczająco fantazyjnie. Co więcej, różowe złoto dobrze komponuje się ze złotem w innym kolorze, a także ze srebrem, dzięki czemu łatwo stworzyć interesujące kompozycje z jego udziałem.

Złoto i srebro w jednym

Jeśli nie możesz się zdecydować, czy wybrać obrączki z białego, czy z żółtego złota, podpowiadamy: możesz to połączyć! Dwukolorowe obrączki ślubne to jeden z największych hitów tego sezonu! Możesz znaleźć zarówno klasyczne, stonowane wzory, jak i wyrafinowanie eleganckie kompozycje, ozdobione dodatkowo kamieniami szlachetnymi. Inne opcje dwukolorowych obrączek to połączenie żółtego złota z różowym lub białego z różowym. Wszystkie kombinacje są równie efektywne i każda z nich może podbić Wasze serca.

Plecione obrączki ślubne

Równie piękne, co oryginalneobrączki ślubne w formie plecionki są świetnym wyborem, jeśli pragniesz obrączki innej niż wszystkie. Szczególnie ciekawa jest kolekcja Memotions w internetowym sklepie Jubilo. Intrygująca obrączka przypominająca warkocz jest dostępna w wariancie z żółtego, białego lub różowego złota. Każdy z wariantów jest równie urzekający i warty uwagi.

obraczka slubna w warkocz
Obrączki ślubne w unikalnym designie znajdziesz na ekokarat.pl

Obrączka wcale nie musi być gładka

Popularny w ostatnich latach trend na wyrażanie siebie m.in. poprzez dobór dowolnych obrączek ślubnych. Co to oznacza? Na przykład to, że niekoniecznie musi mieć ona idealnie gładką powierzchnię. Jeśli chcesz, by Twoja obrączka była inna, możesz zakupić model, który swoją strukturą będzie przypominać np. korę drewna lub będzie poddana piaskowaniu. Dzięki temu zyska piękny, unikatowy wygląd, podkreślający Twoją wyjątkową osobowość.

Gdzie znajdziemy najlepsze obrączki ślubne?

Czy łatwo jest dzisiaj znaleźć piękne obrączki ślubne w dobrym rozmiarze i cenie, za które nie przepłacimy? Jak najbardziej! Warto zajrzeć na stronę ekokarat.pl, na której znajdziemy najlepszej jakości obrączki wykonane ze złota żółtego, białego lub różowego, a także ze srebra lub patyny. Proponowane przez wiodących producentów wzory są zgodne z najnowszymi trendami w branży ślubnej, co doskonale idzie w parze z jakością obrączek, która będzie służyć nieprzerwanie przez co najmniej kilka dekad.

Category:

Share: